FUJIFILM

Politika ochrany súkromia

Spoločnosť FUJIFILM Europe ďakuje za záujem, ktorý ste prejavili o Internetové fotoštúdio Fujifilm.

Našim zámerom je umožniť používateľovi čo najväčšiu kontrolu poskytnutých osobných údajov. Je pre nás mimoriadne dôležité, aby sa návštevníci našej www stránky cítili maximálne pohodlne.

Poskytnuté osobné údaje počas „Objednávania“ sú nevyhnutné za účelom dodania zásielky na adresu, ktorú uvediete. Všetky údaje, ktoré nám budú poskytnuté, vrátane adresy elektronickej pošty, budú používané nižšie uvedeným spôsobom.

Získané osobné údaje sú zbierané a uchovávané. Vďaka nim môžeme zabezpečiť vybavenie konkrétnych objednávok. V každom prípade, či už počas prezerania alebo zasielania akýchkoľvek informácií tento proces vždy prísne sledujeme. Takéto údaje nám okrem iného pomáhajú presne adresovať spätné informácie a sú aj zdrojom informácií o návštevnosti lokalít našej webovej stránky.

Informácie, ktoré nám poskytnete a ktoré uchovávame nie sú predmetom predaja.

Webová stránka môže obsahovať odkazy na iné stránky, ktoré nepatria do FUJIFILM Europe. FUJIFILM Europe nezodpovedá za politiku ochrany osobných údajov na týchto webových stránkach.

Internetové Fotoštúdio – objednajte si fotografie najvyššej kvality cez internet. Objednaním fotografií cez internet nemusíte vychádzať z domu. Ako prví sme uviedli možnosť objednávky 3D fotografií, čo otvára novú kapitolu s názvom Trojrozmerná fotografia. Fotokniha Fujifilm - to sú fotografie uložené v jedinečnej knihe. V našej ponuke sú: Fotografie, Fotoknihy, Fotodarčeky a 3D fotografie.